Light-RP - Najlepszy serwer RolePlay na świecie !

Witamy na najlepszym serwerze Role Play na świecie ! IP: 178.19.106.171:3512

Ogłoszenie

Witajcie,w związku z tym,że serwer Light-RP dopiero powstał mamy mało graczy na serwerze,i OGŁASZAM PIERWSZY NA FORUM KONKURS ! Na czym on polega ? 1. Wystarczy zrobić reklamę (dowolna treść,oby przyciągała graczy). 2. Więcej reklam - lepsza nagroda. 15 Reklam - Darmowy jeden biznes,członek/lider jednej lepszej frakcji (bez składania podań). 20 reklam - GameMaster/GM na serwerze Light-RP. 3. Zrobiłeś reklamy ? Wyślij mi na PW linki do reklam. Pozdrawiam i życzę dużo wygranych !

#1 2014-02-02 12:11:06

ecik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-29
Posty: 7
Punktów :   

[A][S]Motor Racing

[align=center]http://hosting-zdjec.pl/images/291022MR_tn.jpg
[video=youtube]http://youtu.be/z3muuSbkGLU[/video]
Race Motors-Jest to szajka motocyklistów zajmująca się nielegalnymi wyścigami motocykli tak zwanych ścigaczy.Szajke założył  John Black młody Afro Amerykanin pochodzący z Los Santos. Można ich spotkać w wielu miejscach lecz najczęściej w Palomino Creak.Wyścigi toczą się o pieniądze przeważnie na Autostradzie w Las Ventruas nocami.Nie są żadnymi rasistami łączy ich pasja lecz zdarza im się pobić po przez to że się pokłócą.
http://hosting-zdjec.pl/images/882148MR_OOC_tn.jpg
Siema mam na imię Robert interesuję się sportem i muzyką oraz motocyklami wyścigowymi.

Ekipa właśnie z tym problem bo na to żeby założyć tą szajkę wpadłem przypadkowo jest nas dwóch ja i Kania.

Jak będzie wyglądało wstąpienie do organizacji ? Nic szczególnego wystarczy wzionąć parę razy na motor i się po ścigać i starać się być zauważonym.

Jak chcecie grać z innym organizacjami ? Gra z innym szajkami będzie wyglądała w ten sposób że nie będzie żadnych wojen itp. Po prostu będziemy zauważani na mieście.

Co chcecie wnieść do gry ? Do gry chcemy wnieść między innymi poziom RP oraz takie zabawy że będziemy jeździli po miasteczkach jak i pojawiać np. Na plażach w stanie San Andreas i robić sobie ogniska mam też zamiar promować serwer po przez filmy z wyścigów lecz potrzebuję kogoś do ekipy co by mi w tym pomógł.

Co oczekujecie od Administracji ? Między innymi paru motorów oraz wyrozumiałość jeżeli będą błędy bo to moja pierwsza taka frakcja wyścigowa.

Mam nadzieje że was przekonałem jeżeli chodzi o aplikacje śmiało pytajcie.
[align=left][align=center][b]Tekst:Ja
Grafika:JA[/align]
[/align][/b][/align]

Offline

 

#2 2014-02-02 12:59:04

 Tubis

Zarząd

Call me!
Skąd: Facebook ;d
Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: [A][S]Motor Racing

Noo. Ładnie,kolorowo jest. Ogólnie apka zajebiaszcza. Mi się podoba. Stanowcze TAK

Offline

 

#3 2014-02-02 13:01:02

Heret

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-27
Posty: 111
Punktów :   

Re: [A][S]Motor Racing

Noo muszę powiedzieć nawet fajnie jestem na TAK.

Offline

 

#4 2014-02-02 13:23:51

 Areksus

Zarząd

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: [A][S]Motor Racing

Masz TAK

3 razy TAK, dziekujemy

Offline

 

#5 2014-02-02 13:26:30

Skocz

Moderator ^^

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: [A][S]Motor Racing

Też jestem na tak, przyjęty.

Offline

 

#6 2014-02-02 13:29:34

 Areksus

Zarząd

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: [A][S]Motor Racing

Nie widze zeby ktos.byl na NIE, aplikacja  zostaje zaakceltowana, zamykam. Zglsocie sie do mnie na serwie, lub do innego adma.

Offline

 
Serwer Light-RP - Role Play IP: 178.19.106.171:3512

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trudnesprawy.pun.pl www.naszepowolanie.pun.pl www.kanciastowe.pun.pl www.ksbook.pun.pl www.wdz.pun.pl